Youri Amoureus versterkt taxatieteam Capital Value in Eindhoven

0

Per 1 februari is Youri Amoureus in dienst getreden bij Capital Value. Als junior taxateur zal hij het taxatieteam versterken dat werkzaam is vanuit de nieuwe vestiging van Capital Value in Eindhoven. Youri werkte voorheen ruim drie jaar als investment-/asset manager bij Capitalisers en daarvoor bij Holland Immo Group.

Ruben Smulders, algemeen directeur Capital Value Taxaties: “We zijn blij dat Youri ons team in de regio zuid komt versterken om aan de vraag naar taxaties vanuit deze regio te kunnen voldoen. We hebben een toenemend aantal opdrachtgevers in het zuiden van het land. Vanuit ons nieuwe kantoor in Eindhoven kunnen we bestaande en nieuwe opdrachtgevers in deze regio duurzamer en effici├źnter bedienen. We zullen ons team in deze regio de komende tijd verder uitbreiden.”

Bron.

Share.

Comments are closed.

Inschrijven voor de nieuwsbrief?