Joep Boers en Maaike van Apeldoorn naar Capital Value Taxaties

0

Het team van Capital Value Taxaties is deze week versterkt met twee nieuwe medewerkers. Joep Boers (voorheen MVGM Bedrijfsmakelaars) treedt in dienst als taxateur en Maaike van Apeldoorn start als projectassistent taxaties. Zij zal de taxateurs ondersteunen in de uitvoering van hun werkzaamheden

Ruben Smulders, directeur Capital Value Taxaties: “We zijn erg blij met deze uitbreiding op ons team. De afgelopen jaren zijn wij enorm gegroeid en hebben wij veel jong talent aan ons weten te binden. Ons team is een mooie mix van ervaren RT taxateurs en ambitieuze professionals die elkaar versterken’

We investeren veel in de opleiding en kennis van onze medewerkers en volgen de regelgeving op de voet. Zo is ons team altijd op de hoogte van de laatste ontwikkelingen, waarover we onze klanten pro-actief informeren. Met deze uitbreiding van ons team kunnen wij blijven voldoen aan de groeiende vraag naar taxaties van woningbeleggingen en zorgvastgoed.’

Bron.

Share.

Comments are closed.

Inschrijven voor de nieuwsbrief?