Mirthe de Roo en Ron van der Heiden versterken Van ’t Hof Rijnland

0

Van ’t Hof Rijnland heeft haar kantoor Groningen en de afdeling VvE Management in Zoetermeer versterkt met respectievelijk Mirthe de Roo en Ron van der Heiden.

“Als property management organisatie constateren wij duidelijk dat de verandering in de vastgoedmarkt – met het accent op de items ‘Van stenen naar beleving’, toenemende aandacht voor de ‘Customer Journey’ en de afspiegeling van het ‘CoolBlue-effect’ – versnelde en grote impact heeft op de inrichting van de bedrijfsprocessen, digitaliseringsgraad en de servicegerichtheid van de organisatie. Op basis van deze constateringen hebben wij gemeend managers aan te trekken die bij dit proces van toegevoegde waarde zijn”, aldus algemeen directeur Robert Kaufmann.

Mirthe de Roo is als locatiemanager verantwoordelijk voor de vestiging in Groningen. Mirthe heeft ervaringen op het gebied van hospitality- en vastgoedmanagement. Haar vorige werkgevers waren onder andere Vestal Vastgoedmanagement en Alders Makelaars.

Mirthe heeft Vastgoed & Makelaardij gestuurd aan de Hanze Hogeschool en studeert nu voor een Master of Business Administration.

Ron van der Heiden zal, als Accountmanager VvE, de afdeling VvE Management versterken. Vanuit Zoetermeer zal hij samen met zijn team verantwoordelijk zijn voor het VvE-management van diverse VvE’s. Ron heeft de afgelopen jaren op het gebied van het VvE-management veel ervaringen opgedaan bij onder andere Atrium Vastgoedmanagement en VvE Metea.

Bron.

Share.

Comments are closed.

Inschrijven voor de nieuwsbrief?