Savills maakt promoties 2019 bekend

0

Clive Pritchard, Head of Country bij Savills in Nederland: “Het afgelopen jaar hebben we met ons team in Nederland resultaten bereikt waar ik enorm trots op ben. Door de vele succesvolle projecten en de nieuwe opdrachtgevers die wij hebben mogen ontvangen, is ons team in Nederland enorm gegroeid. De groei zat niet alleen in de omvang van onze teams, maar ook in de persoonlijk groei die mijn collega’s hebben doorgemaakt. Wij stimuleren iedereen bij Savills om het maximale uit zichzelf te halen en faciliteren hen hierin met onder andere ons uitgebreide opleidingsprogramma. Het afgelopen jaar heb ik wederom collega’s uitzonderlijke prestaties zien leveren; ik ben dan ook zeer verheugd de promoties voor 2019 bekend te maken.”

Naar Director

 • Erik Beekman (Tenant Representation)
 • Jordy Diepeveen (Investment)

Naar Associate Director

 • Maurits Schellekens (Valuation)

Naar Associate

 • Jochem van der Grinten (Valuation)
 • Frank van Kester (Valuation)
 • Irene van Esseveld (Property Management)
 • Lewon Aktan (Operations)

Naar Senior Consultant

 • Janine de Ruiter (Investment)
 • Fabian Penninkhof (Investment)

Naar Consultant

 • Bianca Mulder (Valuation)
 • Kristan Kerkkamp (Valuation)
 • Stan van Geilswijk (Valuation)
 • Shirley van Nederpelt (Property Management)

Share.

Comments are closed.

Inschrijven voor de nieuwsbrief?