Fabian Penninkhof in dienst bij Savills Nederland

0

Per 1 juli is Fabian Penninkhof (28) in dienst getreden als Consultant binnen het Alternative Investments team van Savills Nederland.

Fabian Penninkhof (RT, MSc) trad na een Master opleiding Planologie aan de Radboud Universiteit Nijmegen in dienst bij Cushman & Wakefield (voormalig DTZ Zadelhoff), waar hij ervaring op deed binnen het taxatieteam woningcorporaties en WOZ. Binnen Savills gaat Fabian zich richten op woning-, studentenhuisvesting- en hotel beleggingen.

Bas Wilberts, Head of Alternative Investments bij Savills Nederland: “Wij heten Fabian van harte welkom binnen ons team. Met zijn ervaring als taxateur en woningmarkt expertise past Fabian uitstekend binnen ons team wat zich richt op het adviseren van beleggers in alternatief vastgoed.”

 

http://www.savills.nl/_news/article/67704/218287-0/07/2017/fabian-penninkhof-in-dienst-bij-savills-nederland

Share.

Comments are closed.

Inschrijven voor de nieuwsbrief?