AM start verkoop woningen Tuinveld ’s-Gravenzande

0

Gebieds- en vastgoedontwikkelaar AM boekt succes met de verkoop van de woningen in de derde fase van Tuinveld in ’s-Gravenzande. Binnen vier maanden zijn alle woningen verkocht en hiermee kon AM samen met BAM Woningbouw eind november het startsein geven voor de bouw van 26 woningen. Op 10 december start de verkoop van het volgende deelplan. In totaal worden in deze fase 54 woningen gerealiseerd.

AM ontwikkelt in het nieuwbouwplan Tuinveld 388 woningen. De wijk is gelegen aan de noordkant van ’s Gravenzande en kent een traditionele opzet met veel ruimte en een groene en waterrijke inrichting.

 

http://www.bam.nl/pers/persberichten/am-start-verkoop-woningen-tuinveld-s-gravenzande-wegens-grote-belangstelling?vnc=1517d6c6239a1289466acacd96382d20&vnp=0

Share.

Leave A Reply

Inschrijven voor de nieuwsbrief?